JUNIORKI STARSZE: Kończymy sezon na szóstym miejscu w Polsce!

Od Piątku 8 kwietnia do niedzieli 10 kwietnia w naszej hali rozgrywane były mecze Finału "B" Mistrzostw Polski Juniorek Starszych, w których udział brała nasza drużyna.

Nasze juniorki rozegrały dwa mecze, a nie jak wcześniej było planowane trzy. W pierwszym meczu w piątek mierzyły swoje siły z Fenomenem Babimost. Spotkanie stało na wyrównanym poziomie sportowym i o zwycięstwie naszej drużyny decydowały ostatnie minuty spotkania, w których dobrze zagrała cała nasza drużyna. Spotkanie z Fenomenem zakończyło się zwycięstwem 6-4.

W sobotę nasza drużyna miała dzień przerwy, gdyż do Kębłowa nie przyjechała drużyna Wiatru Ludźmierz, tym samym nasz zespół otrzymał trzy punkty za walkower (5-0).

W ostatnim meczu turnieju Finałowego nasz zespół spotkał się z inną drużyną z Wielkopolski "PKS MOS Zbąszyń" i było to spotkanie o piąte miejsce w Polsce. Spotkanie jak na "mały" Finał przyniosło wiele emocji. Ostatnia akcja, która rozstrzygnęła losy spotkania była w samej końcówce, a przeprowadziły ją zawodniczki PKS MOS. Junior jednak walczył do samego końca, co prasie się udało, kilka chwil po syrenie piłeczkę do bramki skierowała Wiktoria Kubicka (na 5-5), lecz jednak sędziowie nie uznali bramki, gdyż piłeczka przekroczyła linię bramki po końcowej syrenie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-5 dla PKS MOS i nasze juniorki kończą sezon na szóstym miejscu w Polsce.

GRATULUJEMY!!!