2 LIGA MĘŻCZYZN: Czas na Wielki Finał

Już w piątek 18 marca w hali sportowej w Kębłowie przy ulicy Stradyńskiej 15a odbędzie się Finał 2 Ligi Mężczyzn okręgu Wielkopolskiego. Przed rozegraniem finału wiemy, już jedno Mistrzostwo zdobędzie nasza drużyna.

Przed nami ostatnie rozstrzygnięcia w tegorocznych rozgrywkach 2 ligi mężczyzn okręgu Wielkopolskiego. Jedno już jest pewne, że tytuł Mistrzowski zapewniła sobie nasza drużyna, która ma osiem punktów przewagi nad drugim w tabeli Kołaczkowem. Tym samym będzie to pierwsze historyczne Mistrzostwo seniorów w rozgrywkach unihokeja.  Ciekawa walka zapowiada się pomiędzy zespołami z Kołaczkowa oraz Siedlca, obydwa zespoły mają jeszcze szanse na wywalczenie srebrnych medali, ponieważ różnica punktowa pomiędzy tymi zespołami wynosi trzy punkty. W lepszej sytuacji są mianowicie zawodnicy z Kołaczkowa, którym jeden punkt zapewnia tytuł Wice Mistrza.

Drużyna Uczniowskiego Klubu Sportowego "JUNIOR" Kębłowo , która już teraz jest pewna Mistrzowskiego tytuły uzyskała awans do turnieju Mistrzów, w którym wystąpią wszystkie drużyny Mistrzowskie z swoich lig.

TERMINARZ FINAŁU:
UKS Junior Kębłowo - UKS Kołaczkowo
UKS Kołaczkowo - UKS Absolwent Siedlec
UKS Absolwent Siedlec - UKS Junior Kębłowo

Wszystkie mecze turnieju będzie można śledzić na żywo na naszym portalu. Również na naszym portalu będzie można zobaczy