2 LIGA MĘŻCZYZN: Zwycięstwo w Finale.

W piątek 18 marca w hali sportowej w Kębłowie przy ulicy Stradyńskiej 15a rozegrany został Finał 2 Ligi Mężczyzn okręgu Wielkopolskiego. Jak wszyscy wiemy nasza drużyna miała zapewnione mistrzostwo i to oni zagrają w Wielkim Finale.

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z Absolwentem Siedlec. Spotkanie stało na wysokim poziomie i nie raz dochodziło do spięć między zawodnikami.W pierwszej tercji nie ujrzeliśmy bramek, ale w drugiej części spotkania wpadły 3 bramki. Jedna to bramka samobójcza, która wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Druga to bramka wyrównująca autorstwa Patryka Kaczmarka w 21 minucie dla Absolwenta, a trzecie trafienie należy do Rafała Wojtkowiaka z naszego zespołu w 24 minucie. W trzeciej tercji odskakujemy na 2 bramki za sprawą Radka Michnikowskiego w 33 minucie, a Siedlec łapie kontakt w 37 minucie dzięki bramce Jonasza Ksiąga. Pod koniec tej tercji, a dokładniej 18 sekund przed końcem, bramkę dla naszej drużyny zdobywa Zboralski Patryk, ustalając wynik spotkania na 4:2.

Drugie spotkanie to mecz z UKS Kołaczkowo, które zajęło drugie miejsce w lidze. Od początku nasi zawodnicy kontrolowali przebieg spotkania i w 12 minucie Ziomek Dawid wyprowadza nas na prowadzenie. Kolejne trafienia należą do Zboralskiego Patryka z 14 minuty i Radka Michnikowskiego z 17 minuty. Jedyne trafienie dla zespołu z Kołaczkowa zaliczył Jakubowski Eryk w 27 minucie.

Warto przytoczyć również to, że Witold Zboralski został najlepszym zawodnikiem całej ligi gromadząc 6 bramek i 8 asyst. Wyróżnieni w naszym zespole zostali też Zboralski Patryk i Ziomek Dawid.